ÇANTA & KILIF
90 Ürün Bulundu
ÜRÜN FİLTRELE
MARKALAR

ÇANTA & KILIF

Fotoğraf çekme tutkunları için zaman ve mekân fark etmez. Aksesuarlar en zor şartlarda bile fotoğraf makineleri hep yanında taşıyıp, en özel anları fotoğraflamak ve video çekmek için taşıma ve kullanımda kolaylık sağlar. Çanta & Kılıf gibi aksesuarlar makinelerin güvenliğini sağlarken onları taşımayı kolaylaştırır. Sitemizde tüm markaların kompakt, DSLR ve aksesuar ürünlerini distribütör garantili olarak satın alabilirsiniz. Çanta ve kılıflar mükemmel tasarımları ile aynı zamanda estetik özelliklere sahiptir. Mükemmel renk ve model seçeneklerinden oluşan tüm ürünler makinelerinizle ve aksesuarlarınızla uyumludur.

Kompakt ve DSLR Fotoğraf Makineleri İle Uyumlu Çantalar

Tüm makine aksesuarlarını ve makinelerinizi tek bir çantada güvenle taşıyabilirsiniz. DSLR omuz çantaları ve bölmeli çantalarımızda ufak parçaları bile karışıklığa yol açmadan muhafaza edebilirsiniz. Çantalarda bulunan Laptop bölümü de uzun veya günlük seyahatlerinizde tek bir çanta ile tüm gereçlerinizi taşıma olanağı sağlayacaktır. Her türlü dış etkenlere ve darbelere karşı dayanıklı olarak tasarlanan kompakt ve DSLR çanta modellerinde farklı renk seçeneklerimiz mevcuttur. Özellikle yağmurlu havalarda ıslaklığı asla iç kızma geçirmeyen yağmurluklu çanta modellerimizde ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklere sahiptir. Canon ve Nikon fotoğraf makinelerinizle uyumlu modellerde pil, şarj, LED ışık, kumanda ve batarya için özel bölümler var. Son yılların en teknolojik tasarıma sahip DSLR kamera ve fotoğraf makineleriniz için de farklı çanta modellerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz.

Hafıza Kartı Taşıma Kılıfları ve Silikon Kılıflar

Silikon kılıflar fotoğraf tutkunlarının en çok ihtiyaç duydukları özel aksesuarlardır. Silikon kılıfları çıkarmadan makinenizi şarja takabilir, çekimlerinizi kolayca gerçekleştirebilir ve en önemlisi her türlü darbe ve riske karşı koruyabilirsiniz. Dslr, Canon ve Nikon makinelerle uyumlu olarak tasarlanan silikon kılıflarımızda çok özel renk seçenekleri mevcuttur. Kamuflaj, sarı, siyah ve kırmızı renk en çok beğenilen renk seçenekleri olarak sitemizde uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Ekran koruyucu ve temizlik bezi hediyeli silikon kılıf ve tüm aksesuarlarda mükemmel kalite garantisi veriyoruz. Hafıza kartı taşıma kılıfları da farklı ebatlarda çok sayıda hafıza kartını birlikte muhafaza edebileceğiniz tasarımlardan oluşmakta.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et