FLAŞ & TETİKLEYİCİ
980 Ürün Bulundu
Tükendi !
Tükendi !
Tükendi !
Tükendi !

FLAŞ & TETİKLEYİCİ

Flaş tetikleyici ile ortamdaki ışık miktarı doğru oranda ayarlanır. Çektiğiniz fotoğrafta ışığın yetersiz veya fazla olması fotoğrafın da istenilen kalitede olmamasına yol açar. Birçok makinede ufak da olsa flaş vardır ancak zor ortamlarda yetersizdir. Flaş tetikleyiciler makine üzerinde bulunan flaşlardan çok daha güçlü ışık sağlaması ile daha güçlüdür. Flaşların kendi pilleri vardır ve bu yüzden makine pilini kullanmaz. Işı kaynağı büyüdükçe ışık miktar da yumuşar ve fotoğraflar istenilen kalitede çekilir. Canon ve Nikon marka fotoğraf makineleri ileri teknolojisi ile tüm profesyonellerin tercih ettikleri markalardır. Sitemizde bulunan flaş & tetikleyici modelleri bu markalarla uyumlu olarak tasarlanmış, teknolojik tasarımlardır.

Flaş Tetikleyici Modelleri ve Özellikleri

Sitemizde bulunan tüm modeller fotoğraf makinesi haricinde de kullanılabilir. İhtiyacınız olan tek şey tetikleyicidir. Bu sayede yanlardan da ışık sağlayabilirsiniz. Belli bir mesafede makineden ayrı olarak da yönetilebilir. Eğer kaliteli bir marka fotoğraf makinesi kullanıyorsanız marka ile uyumlu flaş tetikleyici almanız ileride her hangi bir sorun yaşamamanız adına önemlidir. Kullanımda ve ekim kalitesinde hiçbir sorun yaşamayacağınız flaş tetikleyici modellerimizde 2 yıl garantili satış avantajları sunuyoruz. Fotoğraflarınızda gölge, gözaltı morlukları veya doğa fotoğraflarında renk yanılması görmemek için flaş tetikleyici kullanmak son derece önemli. Makinelerinizle uyumlu olarak tasarlanan modellerimiz tüm bağlantıları sorunsuz olarak gerçekleştirecek özelliklere sahip.

Flaş Tetikleyici ve Aksesuarlarında İndirim Fırsatları

Flaş aksesuarları cihazı taşımak, güvenliğini sağlamak ve işlevselliğini artırmak amacı ile tasarlanan ekipmanlardan oluşuyor. İsterseniz set halinde isterseniz parça halinde tek bir ürün satın alabilirsiniz. Flaş setlerimiz oldukça avantajlı ve Yongnuo marka farkı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz paketlerdir. Ring flaşlar ve tepe flaşları da markanın en ileri teknoloji ile tasarlanan ürün seçenekleri olarak sitemizde satışa sunuluyor. Flaş tetikleyici ve aksesuarları Canon ve Nikon marka tüm fotoğraf makineleri ile uyumlu olup kolayca takılıp sökülebilir. Fotoğraf çekimlerinizi keyifli hale getirecek yüzlerce farklı aksesuar ve aparat sitemizde mevcuttur. Geri iade şartlarına ve süresine uygun olarak değişim yapabilirsiniz.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et