STABİLİZER GİMBAL SİSTEMLERİ
2 Ürün Bulundu

STABİLİZER GİMBAL SİSTEMLERİ

Gimbal stabilizer sistemleri fotoğraf makineleri, cep telefonları, drone veya diğer görüntü çekme makinelerinde sabitleyici olarak kullanılan cihazlardır. Bu ürünlere aksesuar demek yetersizdir. Çünkü mekanik bir yapıya sahiptir ve bazı ayarlar yapılarak çekimlerde kolaylıklar sağlar. Cep telefonu gimbal ve dslr aynasız gimbal modellerimiz bu alanda duyulan tüm ihtiyaçları fazlası ile karşılayacak özelliğe ve tasarıma sahiptir. Ergonomik tasarımları ile kolayca taşınabilir ve istenilen yere kurulabilir. Sitemizde yer alan gimbal ürünleri set halinde ve aksesuarları birlikte eksiksiz olarak satışa sunulmaktadır. Her türlü hareket halinde bile sarsıntı yaşamadan titreşimsiz görüntüler elde edebilirsiniz.

Cep Telefonu Gimbal Modellerimiz

Görüntü sabitleyici cep telefonu gimbal modellerimiz mükemmel tasarımları ile herkesin beğeneceği renk seçenekleri ile satışa sunuluyor. Gümüş renk, siyah ve farklı renk seçeneklerinden oluşan ürünlerimiz farklı cep telefonu markaları ile uyumlu olarak tasarlanmıştır. Video çekimlerinizde en hızlı sahnelerde bile phoneGo odunda çalışarak mükemmel profesyonel çekim yapmanızı sağlayan gimbal ürünleri daha pahalı cihazların yapacağı işi benzer kalitede yapabilme özelliğine sahiptir. Nasıl ki ışık sistemleri renklere ve görüntüye yumuşaklık katıyorsa gimbal ürünleri de hareketlere yumuşaklık katar. Videolar ne kadar akıcı çekilirse izleme kalitesi de o kadar yüksek olur. Dengeleme halkası olarak ifade edebileceğimiz gimbal ürünlerinde uygun fiyat ve garantili satış için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Dslr & Aynasız Gimbal Modelleri

Hafif tasarımları ve üstün dengeleme özelliğine sahip bu ürünler özellikle profesyonel kameralarda titreşimin önüne geçerek aynasız kameralar için 3 eksenli bir dengeleme sistemi kurar. Tek elle kullanılabildiği gibi tek elle taşınabilir. Gittiğiniz her yere götürebileceğiniz bu model mobil modellerle de uyumludur. Aksiyon sahnelerinde, koşarken veya daha zor ortamlarda kesintisiz çekimler yapabilmeniz için tasarlanan gimbal modelleri sitemizde mevcut. Yüksek kalitede verim, profesyonel çekim ve pratik kullanım olanağı sağlayan tüm fotoğraf makineleri ve cep telefonu ile uyumlu modellerimizi sitemizden uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz. Eğer fotoğraf ve video ekimleri ile profesyonel olarak uğraşıyorsanız tüm yeniliklerden haberdar olmak için sitemize abone olup yenilikleri takip edebilirsiniz.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et