STÜDYO EKİPMANLARI
52 Ürün Bulundu
Tükendi !
Tükendi !
Tükendi !
Tükendi !
Tükendi !

STÜDYO EKİPMANLARI

Stüdyo ekipmanları ortamda sanatsal fotoğraf ve çekimler yapmak için büyük önem taşır. Bazen ışığın düşmediği ve karanlıkta kalan yerlere ışığı doğru orantılı yansıtacak elemanlara ihtiyaç duyulurken bazen de renk ayarı ve net görüntü kalitesi sağlayan ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Profesyonel stüdyo çekimlerinde bu ekipmanlarının hepsinin farklı ve vazgeçilmez işlevi vardır. Reflektör, ışık ayakları, ürün çekim çadırı ve fon askı sistemi bu ekipmanlardan bazılarıdır. Yüksek kalitede ve zaman kaybına neden olamayacak tüm stüdyo ekipmanları sitemizde uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunuluyor. Ekipmanlarımız stoklarımızda mevcuttur ve ürünlerimiz hakkında tüm detaylı bilgilere kategorilerimizden ulaşabilirsiniz.

Yansıtıcı (Reflektör )İle Karanlık Nokta Kalmayacak

Stüdyo çekimlerinde en önemli unsur ortamda istenilen ışığın sağlanmasıdır. Işık kaynaklarının ışığı istenilen noktalara yönlendirmesi için reflektörlere ihtiyaç duyulur. Bu ekipmanlar için ikinci bir ışık kaynağı ifadesi kullanmak mümkün. Farklı renk seçenekleri ile tasarlanan reflektörlerde gümüş, beyaz, siyah ve altın renkler ön plana çıkmaktadır. Işığın çok sert olduğu mekânlarda ise yarı geçirgen reflektör kullanılır. Reflektör yansıtıcı ekipman çeşitleri sitemizde taşıma çantası hediyeli olarak satışa sunuluyor.

Işık Ayakları ve Stüdyo Aksesuarları

Stüdyolarda çekim yaparken projektör ve makineleri belirli noktalarda sabitlemek amacı ile kullanılan ışık ayakları sitemizde farklı ürün seçeneklerinden oluşuyor. Paslanmaz çelikten ve farklı ekipmanlarla uyumlu olarak tasarlanan modellerimiz kalite ve garantili satış olanaklarının yanı sıra uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunuluyor. Tüm ışık ekipmanları ve stüdyo aksesuarları stoklarımızda mevcuttur.

Fon Askı Sistemlerinde İndirim Fırsatları

Stüdyo ekipmanları ve fon askı sistemlerinde sürekli kampanya ve indirim fırsatlarından yararlanarak ekipmanlarınızı daha ucuza ve garantili olarak tedarik edebilirsiniz. Taşınabilir fon askı modellerimiz ergonomik tasarım ve montaj ve kolay sökülebilir özellikleri ile her yere taşınabilir. Fon askılıklar için özel tasarlanan çantalarla gideceğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz.

Işık Çadırı ve Ürün Çekim Çadırı Modelleri

Çekim çadırlarımız soft ve yumuşak ışık geçirgenliği ile istediğiniz kalitede çekim ve görüntü alma olanağı sunmaktadır. Portatif taşıma ve pratik kullanım özelliğine sahip modellerimizi sitemizden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et