Hakkımızda

Etna Fotoğraf ve Video Ekipmanları Mağazasına Hoşgeldiniz !!

Etna Fotoğraf ve Video Ekipmanları, 2015’de Gaziantep’te kurulan ve ilk yılından itibaren fotoğraf & video ekipmanları alanında kaliteli, istikrarlı ve en güvenilir online satış hizmetini müşterilerine sunan bir dikey e-ticaret firmasıdır.

Etna Fotoğraf ve Video Ekipmanları tüm ürünleri deposundan ve aynı gün kargo fırsatı ile sizlere en kısa sürede ulaştırmaktadır.

Bir çok üründe uygun fiyat politikası olan ve aynı gün kargo seçeneği sunan firmamız tüm müşterilerine farklı bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir.

Alanında uzman ve teknolojiyi takip eden elemanlarıyla fotoğrafçılık ile uğraşan sizlere, en iyi hizmeti vermek için daima hazırız.​

www.etnafoto.com web sitemiz 256 Bit güvenlik sistemiyle donatılmış olup kredi kartı bilgileriniz bir veri olarak asla tutulmaz ve başka firmalara verilmez. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz bilgilerin hiçbirinin üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemeyeceğinin işaretidir. 3D Secure güvenlik sistemi sayesinde internet üzerinden güvenli alışveriş yapabilmenize olanak tanıyan etnafoto , her alışverişinizi gönül rahatlığıyla yapabilmenizi sağlayan güvenilir bir websitesidir. 3D Güvenlik sistemi ile yapacağınız alışverişlerinizde telefonunuza bankanız tarafından sadece sizin görebileceğiniz bir kod gönderilmektedir.Bu kod ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Güvenli Alışverişler Dileriz..

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et