LEXAR
146 Ürün Bulundu

LEXAR ÜRÜNLERİ

Hafıza kartı, USB flash bellek, adaptör ve kart okuyucu gibi ürünlerin üretimini yapan Lexar markası, fotoğraf makineleri ve kameraların hafıza problemini tamamen ortadan kaldırıyor. Cihaza kolay bir şekilde takılıp çıkarılabilen ürünler son derece işlevsel özellikleriyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştırır. Tek bir hareketle tüm verilerin bilgisayar ortamına veya diğer cihazlara aktarılmasını sağlayan hafıza kartları ve USB bellekler, rekabetçi fiyatlarla Türkiye’nin dört bir yanındaki kamera ve fotoğraf makinesi kullanıcılarına arz ediliyor.

Lexar ile Dijital Veriler Güvence Altında

Dijital verilerin taşınabilir formata dönüştürülmesini sağlayan Lexar araçları, herkesin cebinde bulunması gereken taşınabilir aygıtlardır. 1 GB’tan 256 GB’a kadar geniş bir depolama hafızası yelpazesine sahip olan ürünler gereksinimlere en iyi şekilde yanıt verecek biçimde şekilleniyor. Film çekiminden en yüksek çözünürlükteki fotoğraflara kadar kolayca taşıyabileceğiniz ürünlerde kapasiteden sonra dikkat edilmesi gereken bir diğer şey ise hızdır. Hafıza kartları veya USB bellekleri cihaza yerleştirdiğinizde dosyaların hızlı bir şekilde açılması gerekir. Bunun için ideal süre 20 MB/sn’lik okuma ve 10 MB/sn’lik bir yazma hızı olarak belirlenmiştir.

Lexar USB Cihazları ve Hafıza Kartlarıh

 

Lexar USB aygıtları ve hafıza kartları ile verilerin depolanması veya farklı bir cihaza aktarımı çok daha basit ve güvenilir hale gelir. Son derece küçük ve kompakt olarak araçlar, cepte taşınabilecek boyutta ve hafifliktedir. Yüksek performanslı hafıza aygıtlarının dış tasarımı da oldukça estetiktir. Ürünlerin kullanım dayanıklılığı ve darbelere karşı güçlü olması uzun yıllar boyunca rahatça kullanılabilmelerine olanak tanır. Estetik, kullanım kolaylığı ve tasarım bakımından oldukça avantajlı olan ürünlerde kapak eklentisinin bulunması belleklerin içine toz, kir veya yağ gibi dış etkenlerin maruz kalmasını engeller. Sadece kapaklı değil, aynı zamanda sürgülü modelleri de bulunan USB aygıtları virüslerden korunmak için write protect eklentisine sahip olabilir. Bu sayede önemli dosyalarınızı virüs tehdidine karşı korumuş olursunuz.

Lexar Marka Kamera Yardımcı Sistemleri

Lexar marka kamera ve fotoğraf makinesi yardımcı sistemleri, farklı bilgisayarlardan veya kullanıldığı diğer cihazlardan gelebilecek virüs tehditlerine karşı özel bir yazılım ile korunabilir. Readyboost özelliği ile sistemin hızlanması da sağlanabilir. Sistemin hızlanması için de kullanılabilecek USB bellekler teknoloji ile desteklendiğinde işlemlerin çok daha işlevsel olmasına yardımcı olur. Dijital fotoğraf makinelerinin kalitesinin yükseltilmesinde kullanılan SD kartlar ise üstün kapasiteli veri artışı sağlar. Sadece makinelerde değil, aynı zamanda cep telefonlarına da entegre edilebilen bu ürünlerin de birden fazla boyutu ve standardı vardır.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et