YEDEKLEME ÜRÜNLERİ
165 Ürün Bulundu
ÜRÜN FİLTRELE
MARKALAR

YEDEKLEME ÜRÜNLERİ

Yedekleme ürünleri makine ve cihazlara kaydedilen fotoğraf, vido ve dosyaların saklanması ve bir yerde depolanmasını sağlar. Cihazların kendi hafıza sistemleri olsa da bu sistemler yedekleme ve depolama için yeterli olmaz. Daha uzun süre çekim yapabilmek ve daha fazla kayıt yapabilmek için yedekleme ürünlerine ihtiyaç duyulur. Farklı bir yerde yedeklenen görüntülerin artık kaybolması veya risk altına girmesi de mümkün olmaz. Örneğin makineniz kırılsa bile hafız kartında bu dosya ve görüntüler mevcut olacaktır. Yedekleme ürünlerimizin sunduğu diğer bir avantaj ise fotoğraf ve görüntülerin başka bir cihaza kolay bir şekilde aktarılabilmesine olanak tanımasıdır.

Yüksek Performans Sağlayan Hafıza Kartı Modellerimiz

Hafıza kartlarımız birçok marka ile uyumlu ve ileri teknolojiye sahip tasarımlardan oluşuyor. Tasarımlar hızlı ve yüksek kapasiteli fotoğraflar ve HD video çekimleri için mükemmel özelliklere sahip. Zor durumlarda bile İmage Rescue ile dosyalarınızı hemen kurtarabilirsiniz. Fotoğraf ve videolarınızı hızlı ve yüksek performansı sayesinde saniyeler içinde başka bir cihaza aktarabilirsiniz. Farklı markalar ve farklı fiyat aralıklarından oluşan hafıza kartlarını sitemizden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Farklı Platformlarla Uyumlu Harici Disk Modelleri

Benzersiz güvenilirlik sağlayan harici disk tasarımlarımız ile istediğiniz her şeyi yedekleyebilirsiniz. Masaüstü diskine entegre edilmiş hepsi bir arada veri hub’ı ve şarj istasyonu olarak kullanılabilen backup plus disk sitemizde bulunan en özel tasarımlardan birisidir. Taşınabilir özellikte ve özel çantasında satışa sunulan harici disk modellerimizi sitemizden inceleyerek sipariş edebilirsiniz.

Kart Okuyucu Modellerimiz

Kart okuyuculara hafıza kartlarında yer alan bilgi ve belgeleri okuyan sistemler olarak tanımlayabiliriz. Kart okuyucular birçok teknolojik cihazda olduğu gibi fotoğraf makineleri ve video kameralarda da yaygın olarak kullanılır. Tüm fotoğraf ve videoların güvenliğini sağlar ve bilgilerin makinede fazla yer kaplamaması için büyük görev üstlenir. Böylece gittiğiniz her yerde yüzlerce çekim yapacak alanınız olur. Sisteme sizin dışınızda kimsenin ulaşamaması için özel bir teknolojiye sahiptir. Kart okuyucular, hafıza kartları ve tüm yedekleme ürünlerinde geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyat seçenekleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et